Fotobudka na wynajem

Posted on Posted in Bez kategorii

Fotobudka na wynajem Zakopane

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą fotobudka na wynajem Zakopane. Jest to niesamowita możliwość urozmaicenia każdego zimowego eventu.

Fotobudka Zakopane

W naszej ofercie posiadamy urządzenie jakim jest wynajem fotobudki Zakopane. Jest to najlepszy pomysł na event wśród białego szaleństwa. Fotobudka na wynajem zakopane daje możliwość zachowanie wspaniałych chwil w małym wydruku. W branży fotograficznej jesteśmy od lat, dzięki czemu nasze zdjęcia są najlepszej jakości. Jest to idealna atrakcja na zimę w Zakopane. Fotobudka na wynajem Zakopane pozwala na wykonanie kilku zdjęć które znajdą się na jednym wydruku. Każde zdjęcie jest niepowtarzalne oraz unikalne. Podczas ferii zimowych fotobudka Zakopane zapewni duże tłumy oraz mnóstwo zabawy. Dodatkowo do fotobudka na wynajem Zakopane możemy postawić gifbudka na wynajem Zakopane.

fotobudka krupówki
fotobudka kraków

Fotobudka Szczyrk

Dzięki naszym profesjonalnym animatorom którzy czuwają nad prawidłowym przebiegiem sesji zdjęciowej każdy uczestnik zdąży na czas do zdjęcia. Fotobudka Szczyrk to idealna okazja na zrobienie świetnej fotki i powrót na trasę. Dzięki wielu tłom które mamy do zaoferowania fotobudka na wynajem Szczyrk robi zdjęcia np. na plaży. Wynajem fotobudka Szczyrk to idealna reklama. Dodatkowo do każdego zdjęcia dajemy folię magnetyczną, dzięki której zdjęcie można bezpośrednio przyczepić na powierzchnie metalową. Pomysł na event w Szczyrku tylko z naszą fotobudka na wynajem Szczyrk!

Fotobudka na imprezę

Posted on Posted in Bez kategorii

Fotobudka na event

W zeszły weekend nasza fotobudka na wynajem miała okazję robić zdjęcia na świetnej imprezie. Dla pracowników sieci aptek NOVA, nasza fotobudka na event robiła niesamowite zdjęcia. Noc pełna wrażeń oraz super zabawy która zapewniała fotobudka do wynajęcia.

fotobudka na impreze
wynajem fotobudki

Read More

Fotobudka Warszawa

Posted on Posted in Bez kategorii

Dożynki Prezydenckie 2018

Fotobudka na wynajem

W setną rocznicę odzyskania niepodległości uczestniczymy na dwudniowych dożynkach prezydenckich w Spale. Nasze dwa urządzenia uczestniczą w tym wydarzeniu. Jedna fotobudka na event robi fantastyczne zdjęcia dla Polregio. A druga fotobudka na imprezę strzela niesamowite foty dla KOWR - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa we współpracy z Polska Smakuje. W tym wydarzeniu oprócz nas, jest wiele stanowisk z całej polski. Oczywiście nie mogło zabraknąć wieńców którzy przygotowali obchodzące to święto goście z całej polski. Można spotkać różnorodne stroje każdego regionu polski, śpiewy oraz tańce. 

Read More