Fotobudka na event

Posted on Posted in Bez kategorii, glowna

Fotobudka na event - Wynajem Fotobudki

Fotobudka Warszawa na wynajem – jest najlepszą atrakcją do wynajęcia. Fotobudka to idealna atrakcja na wesele i event. Fotobudka na imprezę firmową, targi expo i konferencje na terenie całej Polski. Fotobudka na piknik – oferujemy wynajem fotobudki na imprezy plenerowe.

Jeśli szukasz nowej atrakcji dla uczestników imprez firmowych, konferencji, studniówek która wzbudzi pozytywne emocje i zapewni doskonałą zabawę to dobrze trafiłeś.

Fotobudka to zwariowana sesja zdjęciowa bez udziału fotografa z mnóstwem gadżetów do wykorzystania, które pobudzą fantazję i dostarczą wyjątkowych zdjęć. Będziecie je mogli otrzymać natychmiast po sesji zaledwie w ciągu kilkunastu sekund! Po skończonej imprezie wszystkie zdjęcia przekazujemy na pendrivie oraz wrzucamy do internetowej galerii zabezpieczonej hasłem.

Fotobudka Warszawa wynajem

Fotobudki polecamy na każdego rodzaju imprezę: konferencje, imprezy integracyjne dla pracowników, imprezy plenerowe oraz wiele innych. Goście imprezy mają do dyspozycji nieograniczoną liczbę zdjęć, zestaw przeróżnych gadżetów, a przede wszystkim opiekę profesjonalnego animatora, który zadba o prawidłowy przebieg imprezy. Po skończonej imprezie wszystkie zdjęcia przekazujemy w wersji elektronicznej oraz tworzymy galerię zabezpieczoną hasłem do której dostęp mają tylko uczestnicy imprezy

Fotobudka może zostać wykorzystana jako świetne narzędzie marketingowe.

W naszej ofercie możemy zaoferować:

-Umieszczenie loga firmy na wydruku
-Branding fotobudki w barwy firmy
-Branding tła w barwy firmy

 

Cenę wynajmu fotobudki ustalamy indywidualnie i jest ona zależna od kilku czynników. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania wyceny.

Fotobudka Warszawa - Fotobudka na Event