Fotobudka warszawa

Fotobudka na wesele

Posted on Posted in Bez kategorii, glowna

Fotobudka na wesele

 

Fotobudka Warszawa na wynajem - to idealna atrakcja na wesele. Fotobudka Warszawa to idealne rozwiązanie na wesele, event. Fotobudka to bardzo popularna atrakcja . Dzień Waszego ślubu i wesele zapadnie w pamięci gości i tych młodszych i starszych. A fotki z budki będą najlepszym podziękowaniem za ich przybycie.

Fotobudka Warszawa - Fotobudka Wynajem
Fotobudka Warszawa wynajem

Personalizacja 

 

To Wy wybieracie układ zdjęć dopasowany do waszych potrzeb.  Możecie wybierać w licznych układach graficznych lub dać nam pomysł na wydruk a my przygotujemy projekt. Możecie też decydować o tym ile zdjęć umieścicie na jednym wydruku. Na każdym zdjęciu  znajdą się imiona pary młodej oraz data.

Księga gości

 

Niesamowita pamiątka dla pary młodej do której każdy po zrobieniu zdjęć będzie mógł wkleić jedną kopię  i umieścić pod nią pamiątkowy wpis z życzeniami. Jest to wspaniała pamiątka na długie lata którą nie raz będziecie wspominali. Wraz z elegancką fotoksiążką dostarczamy wszystkie niezbędne kleje, markery i inne atrybuty.

fotobudka warszawa
Fotobudka Warszawa wynajem

Zabawne gadżety

Na każde wesele przyjeżdżamy z całą skrzynią zabawnych gadżetów takich jak: czapki, peruki, okulary oraz inne zabawne gadżety które sprawią że zdjęcia będą jeszcze bardziej zabawne. Nawet najbardziej nieśmiali gości poczują super zabawę z naszą fotbudką.

Fotobudka jako prezent

 

Fotobudka to także idealny pomysł na prezent! Spraw swoim bliskim niecodzienną niespodziankę i zamów FotoBudke na ich uroczystość. To właśnie zdjęcia stają się najtrwalszymi prezentami, które trzymamy w swoich albumach przez lata, co czyni je idealnym prezentem na każdą okazję.

 
Pakiet Basic
1h
Pakiet Classic
2h
Pakiet Standard
3h
Pakiet Premium
4h
Pakiet Exclusive
5h
Pakiet Biznes
  499 zł699 zł899 zł1099 zł1249 zł do uzgodnienia
Dojazd do Klienta
Z Warszawy, Łodzi, Radomia
 bezpłatny dojazd do 40 kmbezpłatny dojazd do 60 kmbezpłatny dojazd do 80 km bezpłatny dojazd do 150 km bezpłatny dojazd do 150 km
Nielimitowany wydruk zdjęć
Nieograniczona liczba zdjęć
Personalizacja wyrduku
Galeria online chroniona hasłem
Facebook, E-mail
Wiele rodzajów tła
Zdjęcia w formie elektornicznej
Fotoksiążka