Fotobudka 3D

Posted Posted in Bez kategorii

Fotobudka 3D

Fotobudka 3d to kolejna nowość z zakresu atrakcji fotograficznych na wynajem. Urządzenie posiada 12 aparatów połączonych ze sobą w specjalny sposób tworzy jedną z najelpszych atrakcji na event. Wszystkie aparaty wyzwalają swoją migawkę dokładnie w tej samej setnej sekundy. Następnie nasz program tworzy zdjęcie 3D. Gości po zakończonej sesji otrzymują zdjęcie w dwóch wersjach. Pierwsza to wersja elektroniczna dzięki której umieścimy nasz filmik na portalach społecznościowych. Druga forma to wersja papierowa w formacie 10x15cm. Zdjęcie wykonane centralną kamerą trafia natychmiast do druku.

Fotobudka 3d wynajem

Fotobudka 3D branding

Fotobudka 3d z efektem bullet time sprawdza się nie tylko jako atrakcja fotograficzna na event. Budka fotograficzna 3d to również świetne narzędzie marketingowe. Urządzenie możemy w dowolny sposób obrandować w logo klienta. Filmik który dostajemy po wykonanej sesji również zostanie oznaczony tematyką imprezy, każda osoba która zobaczy film nowej technologii w mediach społecznościowych zapamięta go na długo. Bardzo duże pole do popisu mamy w temacie tła. Na potrzeby Waszej akcji promocyjnej przygotujemy scenografie która wprowadzi klientów w efekt WOW!

Fotobudka 3D wynajem

Fotobudka 360 Wynajem Warszawa

Posted Posted in Bez kategorii

Fotobudka 360 Wynajem

Wynajem fotobudka 360 Warszawa

Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą atrakcją jaką jest fotobudka 360 3D na wynajem. Jest to mało znane urządzenie na polskim rynku które cieszy się dużym zainteresowaniem na każdej imprezie. Oferujemy atrakcje która jest idealna na każdą okazję - eventy, imprezy, urodziny, wesele, integracje, piknik, festyn, targi, konferencje.

budka 360 wynajem

Wynajem fotobudki 360 Warszawa

Fotobudka 360 na event

Jeśli szukasz na event czegoś wyjątkowego oraz oryginalnego, to dobrze trafiłeś. Fotobudka 360 3D na wynajem to świetna atrakcja na wynajem która sprawdzi się na każdego rodzaju imprezie. Jest to urządzenie które zagwarantuje sporo zabawy oraz zainteresowania wśród gości. Fotobudka 3D na wynajem to doskonała okazja na zrobienie szybkiego filmiku którym można podzielić się na portalach społecznościowych. Jest to także doskonałe narzędzie marketingowe. Które możemy wystawić na różnego rodzaju targach. Wszystkie filmiki możemy spersonalizować w dowolną grafikę, która będzie widniała na wykonanym przez nas filmiku.

Fotobudka Spinner 360
Fotobudka 360 spinner

Wynajem fotobudki 360

Fotobudka 360 na wesele

Standardowa fotobudka na wynajem to nie odłączny element wesela. Posiadamy kolejną atrakcje na wesele która zapewni wspólną zabawę wszystkich gości weselnych. Fotobudka 360 3D na wesele to atrakcja którą weselnicy zapamiętają na długie lata. Dodatkowo wszystkie filmy wykonane przez naszą budkę można udostępnić w social media lub zachować na komputerze na długie lata. Atrakcje na wesele to kolejny punkt podczas organizowania własnego wesela. Fotobudka 360 na wynajem to idealna atrakcja która gwarantuje świetną zabawę.

Budka 360 wynajem Warszawa

Spinner 360 na wynajem

Fotobudka 360 na wynajem to atrakcja na każdy event. Jest to urządzenie na którym goście stają na platformie. Nasza kamera kręci się dookoła nagrywając każdy ruch. W końcowym etapie dodawane są efekty slow oraz hyper motion. Fotobudka 360 3D na wynajem na event, urodziny, imprezę, wesele, targi, konferencje, integracje. Działamy na terenie całego kraju - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Lublin.

Fotobudka 360 spinner
Fotobudka na wesele Warszawa

Fotobudka na imprezę

Posted Posted in Bez kategorii

Budka fotograficzna jako świetna atrakcja na imprezę

Nasza fotobudka na wynajem po raz kolejny cieszyła się wielkim zainteresowaniem wśród studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz dla firmy Dell w Hotelu Warszawianka. Dużo zabawy oraz świetnej atmosfery, zapewniali nasi animatorzy. Wszystkie zdjęcia były wykonywane w wysokiej jakości. Każdy dostał wspaniałą pamiątkę.

Read More

fotobudka freeze time na event

Fotobudka 3D na wynajem Warszawa

Posted Posted in Bez kategorii

Fotobudka 3D wynajem

Poszerzamy swoją ofertę o nowe urządzenie. Jest to Fotobudka 3D do wynajęcia, innowacyjna atrakcja, która jest hitem na każdej imprezie. Na stanowisku fotobudka 3D na event możemy stworzyć animacje jak z filmów Hollywood. Super zabawa w której zatrzymujemy czas. Zaskocz swoich znajomych i wyślij im świetny Gif w którym np. latasz.

Read More

budka fotograficzna na wynajem warszawa

Fotobudka na imprezę Warszawa

Posted Posted in Bez kategorii

Fotobudka na event Warszawa

Weekend pełen wrażeń. Gifbudka na wynajem oraz fotobudka na imprezę były głównymi atrakcjami podczas wielu zabaw w których uczestniczyliśmy. Wspaniali goście oraz świetne zdjęcia gwarantowało udaną zabawę. Każdy z gości był zadowolony z naszych atrakcji w których mogli zrobić pamiątkowe zdjęcia lub gifa. Cieszymy się że fotobudka na wynajem oraz gifbudka na imprezę dała dużo radości gościom.

Read More

fotobudka na impreze warszawa

Fotobudka Warszawa

Posted Posted in Bez kategorii

Fotobudka na wynajem Warszawa

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą fotobudka do wynajęcia. W której posiadamy mnóstwo rekwizytów, świetnej jakości zdjęcia oraz folię magnetyczną do każdego wydruku. Nasi animatorzy zapewniają najlepszą zabawę przy stanowisku fotobudka na wynajem.

Read More