Bez kategorii

Barman i drink bar

fotobudka warszawa

Barman na wesele

Przygotowujesz się do swojego specjalnego dnia, ale nadal szukasz atrakcji, dzięki którym mógłbyś zachwycić swoich Gości? Barman na wesele – jedna z największych atrakcji podczas przyjęć. Moijto, Cuba Libre, Kamikadze, a może Martini (wstrząśnięte, niezmieszane?) – pozwól swoim Gościom spróbować najpopularniejszych drinków świata i spraw, aby zapamiętali oni Twoje przyjęcie na długo!

Drink bar na wesele

W swojej ofercie posiadamy mobilny drink bar na wesele, z pełną zastawą szkła, dodatkami barmańskimi, kruszonym lodem oraz doświadczeniem niezbędnym do pracy na Twoim przyjęciu. Drink bar możemy zaopatrzyć zarówno my, jak i Ty – dostaniesz kompletną listę zakupów, a razem opracujemy kartę drinków, która zachwyci Ciebie i Twoich Gości. Gotowy na chwile słodkiej rozkoszy z najlepszymi drinkami na świecie?

Rezerwuj teraz

Barman na wesele i drink bar na wesele to nasza oferta, aby Twoje przyjęcie było jeszcze atrakcyjniejsze. W ramach oferty, oprócz mobilnego drink baru i niezbędnych akcesoriów, zapewniamy barmana z kilkunastoletnim doświadczeniem przy pracy na weselach i eventach firmowych w Hotelu Książę Poniatowski w Łazach k. Warszawy. Zapraszamy do kontaktu – przedstawimy Państwu kompletną ofertę na drink bar marzeń! Przy zamówieniu fotobudki – specjalne rabaty – w pakiecie zawsze taniej! 🙂