Bez kategorii

Budka fotograficzna – Wynajem Fotobudki

Budka fotograficzna - Wynajem Fotobudki

Budka Fotograficzna

Nasz firma oferuje wynajem budki fotograficznej na różnego rodzaju imprezę, event, imprezę integracyjną. Posiadamy 3 budki fotograficzne na wynajem. Oferujemy wynajem naj profesjonalniejszych urządzęń na rynku. Nasze fotobudki wyposażone są profesjonalne aparaty marki Canon. Sercem naszych urządzeń jest drukarka termosublimacyjna która drukuje zdjęcia w 15 sekund. Każde urządzenie obsługiwane jest przez doświadczonego animatora.

budka fotograficzna
Budka fotograficzna

Budka fotograficzna na event

Wynajem budki fotograficznej na event

Posiadamy ogromne doświadczenie w wynajmie budki fotograficznej na eventy firmowe. Mieliśmy okazję współpracować z bardzo znanymi firmami na polskim rynku. Podczas ostatniego weekendu nasza fotobudka robiła zdjęcia dla uczestników imprezy dla firmy Generali. Uczestnicy podczas konferencji odbywającej się w hotelu Narvil mieli do dyspozycji fotobudkę przez prawie 10 godzin imprezy. Wszyscy goście bawili się wyśmienicie.

Fotobudka na event

Wynajem Fotobudki

Podczas każdej imprezy z fotobudką dbamy o to aby logo Waszej firmy było w wielu miejscach. Każdy dobrze wie że marketing jest jedną z najważniejszych rzeczy na Waszej firmy. Istnieje możliwość brandingu urządzenia w wybraną przez Państwa grafikę. Każdy projekt przygotowujemy specjalnie dla Państwa wytycznych. Okleina jest najwyższej jakości i prezentuje się idealnie.

Fotobudka Warszawa wynajem

Wynajem atrakcji na imprezę

Wynajem atrakcji na imprezę

W obsłudze imprez specjalizujemy się już od dłuższego czasu, fotobudka to tylko jedna z naszych atrakcji. W swojej ofercie posiadamy takie atrakcje jak: symulator rajdowy, gifbudke, gogle vr, mobilny bar kawowy, słuchawki silent disco. Z naszym asortymentem jesteśmy w stanie kompleksowo zorganizować imprezę nawet dla najbardziej wymagających. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.magazyn-atrakcji.pl