Bez kategorii

Fotobudka 360 Wynajem Warszawa

Fotobudka 360 Wynajem

Wynajem fotobudka 360 Warszawa

Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą atrakcją jaką jest fotobudka 360 3D na wynajem. Jest to mało znane urządzenie na polskim rynku które cieszy się dużym zainteresowaniem na każdej imprezie. Oferujemy atrakcje która jest idealna na każdą okazję - eventy, imprezy, urodziny, wesele, integracje, piknik, festyn, targi, konferencje.

budka 360 wynajem

Wynajem fotobudki 360 Warszawa

Fotobudka 360 na event

Jeśli szukasz na event czegoś wyjątkowego oraz oryginalnego, to dobrze trafiłeś. Fotobudka 360 3D na wynajem to świetna atrakcja na wynajem która sprawdzi się na każdego rodzaju imprezie. Jest to urządzenie które zagwarantuje sporo zabawy oraz zainteresowania wśród gości. Fotobudka 3D na wynajem to doskonała okazja na zrobienie szybkiego filmiku którym można podzielić się na portalach społecznościowych. Jest to także doskonałe narzędzie marketingowe. Które możemy wystawić na różnego rodzaju targach. Wszystkie filmiki możemy spersonalizować w dowolną grafikę, która będzie widniała na wykonanym przez nas filmiku.

Fotobudka Spinner 360
Fotobudka 360 spinner

Wynajem fotobudki 360

Fotobudka 360 na wesele

Standardowa fotobudka na wynajem to nie odłączny element wesela. Posiadamy kolejną atrakcje na wesele która zapewni wspólną zabawę wszystkich gości weselnych. Fotobudka 360 3D na wesele to atrakcja którą weselnicy zapamiętają na długie lata. Dodatkowo wszystkie filmy wykonane przez naszą budkę można udostępnić w social media lub zachować na komputerze na długie lata. Atrakcje na wesele to kolejny punkt podczas organizowania własnego wesela. Fotobudka 360 na wynajem to idealna atrakcja która gwarantuje świetną zabawę.

Budka 360 wynajem Warszawa

Spinner 360 na wynajem

Fotobudka 360 na wynajem to atrakcja na każdy event. Jest to urządzenie na którym goście stają na platformie. Nasza kamera kręci się dookoła nagrywając każdy ruch. W końcowym etapie dodawane są efekty slow oraz hyper motion. Fotobudka 360 3D na wynajem na event, urodziny, imprezę, wesele, targi, konferencje, integracje. Działamy na terenie całego kraju - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Lublin.

Fotobudka 360 spinner