Bez kategorii

Fotobudka 3D na wynajem Warszawa

fotobudka freeze time na event

Fotobudka 3D wynajem

Poszerzamy swoją ofertę o nowe urządzenie. Jest to Fotobudka 3D do wynajęcia, innowacyjna atrakcja, która jest hitem na każdej imprezie. Na stanowisku fotobudka 3D na event możemy stworzyć animacje jak z filmów Hollywood. Super zabawa w której zatrzymujemy czas. Zaskocz swoich znajomych i wyślij im świetny Gif w którym np. latasz.

fotobudka freeze time wynajem warszawa

Fotobudka Bullet Time na wynajem Warszawa

Fotobudka 3D do wynajęcia to najnowsza atrakcja w której każdy z gości ma możliwość stworzyć animację w której czas się zatrzymał. Jest to świetna zabawa w której limit wiekowy jest nieograniczony. Każdy pamięta popularną scenę z filmu Matrix w którym została użyta ta technologia. Teraz jest to możliwe na każdej imprezie. Nasza fotobudka bullet time na imprezę pozwala także na wydruk zdjęcia z wybranego przez was kadru. 16 aparatów które są wbudowane pozwala na wybranie zdjęcia z dowolnego kąta.

Fotobudka 3D do wynajęcia to doskonałe narzędzie marketingowe. Fotobudka bullet time na targi przyciąga mnóstwo gości do stanowiska. Dzięki personalizacji Gif'a, możemy wstawić dowolną grafikę lub logo. Po wykonanej sesji, animację możemy udostępnić na portalach społecznościowych. Fotobudka 3D na imprezę daje dużo zabawy oraz wspomnień.

 

fotobudka freez time do wynajecia warszawa
fotobudka freeze me wynajem

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertę na pozostałe atrakcje takie jak fotobudka na wynajem lub gifbudka do wynajęcia. Oraz do odwiedzenia naszej drugiej strony https://magazyn-atrakcji.pl/