Bez kategoriiglowna

Fotobudka na event

Fotobudka na event - Wynajem Fotobudki

FOTOBUDKA NA EVENT

Fotobudka Warszawa na wynajem – jest najlepszą atrakcją do wynajęcia. Fotobudka to idealna atrakcja na wesele i event. Fotobudka na imprezę firmową, targi expo i konferencje na terenie całej Polski. Fotobudka na piknik – oferujemy wynajem fotobudki na imprezy plenerowe.

Jeśli szukasz nowej atrakcji dla uczestników imprez firmowych, konferencji, studniówek która wzbudzi pozytywne emocje i zapewni doskonałą zabawę to dobrze trafiłeś.

Fotobudka na event to zwariowana sesja zdjęciowa bez udziału fotografa z mnóstwem gadżetów do wykorzystania, które pobudzą fantazję i dostarczą wyjątkowych zdjęć. Będziecie je mogli otrzymać natychmiast po sesji zaledwie w ciągu kilkunastu sekund! Po skończonej imprezie wszystkie zdjęcia przekazujemy na pendrivie oraz wrzucamy do internetowej galerii zabezpieczonej hasłem.

fotobudka wynajem warszawa
fotobudka wynajem warszawa

FOTOBUDKA NA EVENT

Fotobudka na event polecana jest na każdego rodzaju imprezę: konferencje, imprezy integracyjne dla pracowników, imprezy plenerowe oraz wiele innych. Goście imprezy mają do dyspozycji nieograniczoną liczbę zdjęć, zestaw przeróżnych gadżetów, a przede wszystkim opiekę profesjonalnego animatora, który zadba o prawidłowy przebieg imprezy. Po skończonej imprezie wszystkie zdjęcia przekazujemy w wersji elektronicznej oraz tworzymy galerię zabezpieczoną hasłem do której dostęp mają tylko uczestnicy imprezy

WYNAJEM FOTOBUDKI

Fotobudka na event może zostać wykorzystana jako świetne narzędzie marketingowe.

W naszej ofercie możemy zaoferować:

-Umieszczenie loga firmy na wydruku
-Branding fotobudki w barwy firmy
-Branding tła w barwy firmy
-Spersonalizowane gadżety

Dzięki temu nasza fotobudka na imprezę świetnie komponuje się z tematyką przewodnią firmy.

 

fotobudka wynajem warszawa

FOTOBUDKA NA WYNAJEM

Z pewnością codziennie otwierasz drzwi swojej lodówki, pomyśl jak świetnie będzie wyglądała, gdy pojawią się na niej magnesy z wspomnieniami Twojego życia bądź bliskich. Od Ciebie tylko zależy jakie fotografie znajdą się na drzwiach lodówki, tosterze czy innych powierzchniach w Twoim domu. W naszej ofercie posiadamy folię magnetyczną, która zostaje przyklejona do wydruku. Fotomagnesy to świetny upominek dla gości.

 Cenę wynajmu fotobudki ustalamy indywidualnie i jest ona zależna od kilku czynników. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania wyceny. Cechuje nas pełen profesjonalizm i pełne zaangażowanie w powierzone nam zlecenie.