Bez kategorii

Fotobudka na imprezę

Wynajem fotobudki

Nowy rok rozpoczęty, a co z tym idzie kolejne imprezy. Fotobudka na wynajem oferuje Państwu niezapomniane chwile uwiecznione na zdjęciach. Dużo zabawy oraz śmiechu. I co najważniejsze, fotobudka na imprezę daje pamiątkę na długie lata.

Fotobudka na imprezę

Wynajem fotobudki to fantastyczny pomysł na urozmaicenie każdej imprezy. Nie zależnie od okazji, fotobudka na wynajem zawsze sprawdza się bardzo dobrze. Wynajem fotobudki to gwarantowany uśmiech na twarzy który będzie towarzyszył przy każdym spojrzeniu na wydruk. Budka fotograficzna na wynajem daje możliwość nieograniczonej swobody oraz zabawy przy stanowisku. Nasz animator pilnie czuwa aby każdy z gości miał jak najlepsze zdjęcie. Dodatkowo fotobudka na event posiada masę przeróżnych gadżetów, dzięki którym każde zdjęcie jest niepowtarzalne. A przede wszystki wyjątkowe i oryginalne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej branży wiemy jak bardzo ważne jest aby goście czuli się świetnie i komfortowo podczas zabawy. Każdy z uczestników przy fotobudka na wynajem zawsze ma wsparcie oraz pomoc od naszego animatora. Wszyscy animatorzy którzy obsługują stanowisko fotobudka na event potrafią rozruszać największego marudę!

fotobudka na impreze
wynajem fotobudki

Fotobudka na wesele

Sezon weselny zbliża się małymi kroczkami. Trzeba wszystko dopiąć na ostatni guzik. Nasza fotobudka na wesele przedstawia najlepszą ofertę. W której dokładamy jeszcze więcej zabawy i uśmiechu. Przy naszym stanowisku fotobudka na wynajem zawsze jest wesoło i zabawnie. Dzięki naszym animatorom którzy czują się jak "ryba w wodzie" i dokładają jeszcze trochę humoru od siebie. Każdy wydruk z budka fotograficzna na wynajem ląduje w księdze gości która jest zawsze w cenie wynajmu. Dzięki temu para młoda za każdym razem kiedy będzie wspominała swoje wesele będzie miała duży uśmiech na twarzy. Dużo rekwizytów daję nieograniczone możliwości pozowania przed naszą fotobudka na wesele. Jest to niesamowita zabawa, dla każdego z gości. 

Fotobudka na event

Fotobudka na wynajem to nie tylko wesela. Można się o tym śmiało przekonać rezerwując na każdą imprezę. Jest to świetne urozmaicenie zabawy. Fotobudka na wynajem to przede wszystkim świetna rozrywka oraz niezapomniane wspomnienia. Fotobudka na urodziny to doskonały prezent dla siebie jak i dla gości. Nie tylko dzieci dobrze się bawią przy naszym stanowisku fotobudka na wynajem. Dorośli mają duży ubaw robiąc sobie śmieszne zdjęcia. Fotobudka na imprezę to fenomenalny pomysł aby zintegrować pracowników ze sobą i zatrzymać super zdjęcie. Dodatkowo do każdego wydruku dajemy folię magnetyczną, dzięki której odbitkę można przyczepić np. na lodówkę. Każda okazja jest dobra aby zrobić szybką fotkę i wracać np. na parkiet lub do stołu. Budka fotograficzna na wynajem ma możliwość brandingu oraz personalizacji tła, dzięki czemu jest świetnym narzędziem marketingowym.

fotobudka na event

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą fotobudka na wynajem. Oraz do rezerwowania terminów na rok 2019. Jest to idealny pomysł na Twoją imprezę!