Bez kategorii

Fotobudka na imprezę

Fotobudka na wesele Warszawa

Budka fotograficzna jako świetna atrakcja na imprezę

Nasza fotobudka na wynajem po raz kolejny cieszyła się wielkim zainteresowaniem wśród studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz dla firmy Dell w Hotelu Warszawianka. Dużo zabawy oraz świetnej atmosfery, zapewniali nasi animatorzy. Wszystkie zdjęcia były wykonywane w wysokiej jakości. Każdy dostał wspaniałą pamiątkę.

Fotobudka na wynajem

W Szkole Głównej Handlowej w Warszawie odbywał się CSR day. Podczas tego wydarzenia nasz fotobudka do wynajęcia byłą główną atrakcją w której wszyscy mieli okazję zrobić fotkę. Nasza fotobudka na imprezę po raz kolejny, stała na Auli Spadochronowej przyciągając tłumy, podczas przerwy między zajęciami. Przy stanowisku fotobudka na event, stał pełny kosz z rekwizytami, co czyniło zdjęcia oryginalne oraz fantastyczne. Każdy z gości podczas sesji zdjęciowej był prowadzony przez naszego animatora, który pilnował aby każde zdjęcie było idealne. Fotobudka na wynajem posiada w swojej ofercie folię magnetyczną, która jest dołączana do każdego wydruku, tak samo i na ty wydarzeniu, każdy dostał wydruk z magnesem.

fotobudka na wesele
fotobudka na event warszawa

Fotobudka na imprezę

Kolejny raz także mieliśmy okazję robić zdjęcia na konferencji dla pracowników firmy elektronicznej. Fotobudka na wynajem cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Była to impreza o tematyce motoryzacyjnej, na której było mnóstwo atrakcji samochodowych. Nasza fotobudka na imprezę, także posiadała wiele rekwizytów związanych z tym sportem. Ścianka przy której stali goście posiadała podium na którym każdy mógł wznieść puchar i zrobić sobie zdjęcie. Nikt na tej imprezie nie był przegrany. Gościem specjalnym, który brał udział w naszej sesji zdjęciowej był pilot samochodu rajdowego, biorący udział w Rajdzie Dakar 2019 i osiągnął wysokie 11. miejsce. Jak widać, fotobudka na wynajem to idealna atrakcja, która urozmaici każdy event. Budka fotograficzna na imprezę to gwarancja udanej zabawy.

Nasze atrakcje na event cieszą się ogromnym zainteresowanie na każdej imprezie. Jest to idealny pomysł na urozmaicenie imprezy. Fotobudka na wynajem uatrakcyjni każde wydarzenie przy której goście świetnie się bawią. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą fotobudka do wynajęcia.