Bez kategorii

Fotobudka na imprezę Warszawa

budka fotograficzna na wynajem warszawa

Fotobudka na event Warszawa

Weekend pełen wrażeń. Gifbudka na wynajem oraz fotobudka na imprezę były głównymi atrakcjami podczas wielu zabaw w których uczestniczyliśmy. Wspaniali goście oraz świetne zdjęcia gwarantowało udaną zabawę. Każdy z gości był zadowolony z naszych atrakcji w których mogli zrobić pamiątkowe zdjęcia lub gifa. Cieszymy się że fotobudka na wynajem oraz gifbudka na imprezę dała dużo radości gościom.

Fotobudka i Gifbudka na wynajem Warszawa

W piątek nasza gifbudka na wynajem była główną atrakcją w Szkole Głównej Handlowej. Było to wydarzenie dla studentów którzy mogli zapoznać się z międzynarodowym programem CEMS. Wiele konkursów oraz zabaw przygotowanych dla studentów zaowocowało dużym zainteresowaniem naszego stanowiska. Gifbudka na imprezę była atrakcją w której studenci mogli wygrać atrakcyjne nagrody. Gifbudka na wynajem cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród uczestników wydarzenia. Niesamowite gify oraz rekwizyty dołączone razem z gifbudka na event zapewniały świetną zabawę. Gifbudka Warszawa to nie tylko imprezy w stolicy ale także wyjazdy po całej Polsce. Gifbudka do wynajęcia to świetna atrakcja w której goście dostają swoje animowane obrazki na e-mail oraz drogą SMS. 

Gifbudka warszawa

Fotobudka do wynajęcia Warszawa

W piątkowy wieczór twórcy serialu Za Marzenia bawili się z okazji zakończenia prac 2. sezonu. Z tej okazji goście uwieczniali świetną zabawę w naszej fotobudka na event. Świetna muzyka oraz jeszcze lepsi uczestnicy zapewniali niesamowite zdjęcia pamiątkowe przy stanowisku fotobudka na imprezę. Nasi animatorzy, którzy robili fotki podczas tego wydarzenia, świetnie się bawili. Dzięki temu fotobudka na wynajem zapewniała świetną zabawę oraz wysoką jakość zdjęć. Do każdego wydruku dołączaliśmy folię magnetyczną, dzięki której zdjęcie można przyczepić na lodówce. Fotobudka na wynajem Warszawa była idealną atrakcją na tej imprezie.

Fotobudka na event Warszawa

Mieliśmy okazję uczestniczyć na dwóch balach karnawałowych. Pierwsza fotobudka na wynajem była w hotelu Chynów w którym zrobiła bardzo miłą niespodziankę gościom. Druga nasza fotobudka na event była w Budach Józefosławskich, gdzie uczestnicy zabawy byli tak samo zachwyceni jak w hotelu Chynów. Świetna jakość zdjęć oraz animatorzy którzy prowadzili gości przez całą sesję dawała mnóstwo dobrego humoru. Fotobudka na imprezę z naszej oferty pozwala na tworzenie niesamowitych zdjęć, m. in. dzięki rekwizytom które zawsze są razem z fotobudka do wynajęcia. Każdy z gości który uczestniczył w zabawie otrzymywał świetną pamiątkę w formie wydruku. Jak widać fotobudka Warszawa to nie tylko imprezy w stolicy ale także i poza nią.

fotobudka do wynajecia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą fotobudka na wynajem. Jest to gwarancja świetnej zabawy oraz niezapomnianych chwil. Fotobudka na imprezę to idealny pomysł w której goście mogą zrobić świetne i oryginalne zdjęcia.