Bez kategorii

Fotobudka na imprezę

Fotobudka na event

W zeszły weekend nasza fotobudka na wynajem miała okazję robić zdjęcia na świetnej imprezie. Dla pracowników sieci aptek NOVA, nasza fotobudka na event robiła niesamowite zdjęcia. Noc pełna wrażeń oraz super zabawy która zapewniała fotobudka do wynajęcia.

Fotobudka na imprezę

Kolejny wspaniały wieczór w którym fotobudka na wynajem była jedną z najchętniej obleganych stanowisk na imprezie. Fotobudka na event cieszyła się niesamowitym zainteresowaniem wśród pracowników sieci aptek firmy NOVA. Tematyką imprezy w której nasza fotobudka do wynajęcia uczestniczyła to było uniwersum superbohaterów. Zapewniliśmy super rekwizyty które idealnie pasowały na tą imprezę. Znów fotobudka na event z naszej oferty nie zawiódł i spełnił najśmielsze oczekiwania klienta.

fotobudka na event

Fotobudka na wynajem

Każdy z gości był przebrany za jednego z największych superbohaterów z kina. Nie mogło zabraknąć naszego animatora, który również na potrzeby imprezy był ubrany za jednego z najlepszych superbohaterów. Fotobudka na event zapewniła mnóstwo rekwizytów pasujących na tą okazję aby każdy z gości mógł urozmaicić sobie zdjęcie. Tej nocy, nasi bohaterowie mieli czas na zabawę, podczas gdy nasza fotobudka na event miała ręce pełne roboty. Cieszymy się że nasza fotobudka na imprezę uczestniczyła w tak wyjątkowym evencie.

 

Dzięki profesjonalnemu podejściu do zlecenia, nasza fotobudka na wynajem przekracza najśmielsze oczekiwania. Dzięki czemu jest to prawdopodobnie najlepsza fotobudka na event w Warszawie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz rezerwowania ostatnim wolnych terminów na rok 2018!