Bez kategorii

Fotobudka na wesele

Fotobudka Warszawa Fotobudka wesele wynajem

Fotobudka jest idealnym rozwiązaniem na każdą okazję. Nie ważne czy planujesz imieniny, urodziny, wesele, studniówkę czy inną uroczystość w gronie najbliższych. Fotobudka> to idealne rozwiązanie by wspomnienia z tego wyjątkowego dnia nigdy nie uleciały z Twojej pamięci. Obsługujemy imprezy na terenie takich miast jak Warszawa, Łódź, Radom, Toruń. Fotobudka Warszawa – Wesela Eventy Wynajem

Personalizacja

To Wy wybieracie układ zdjęć dopasowany do waszych potrzeb.  Możecie wybierać w licznych układach graficznych, decydować o tym ile zdjęć umieścicie na jednym wydruku. Na każdym zdjęciu znajdą się imiona pary młodej oraz data.

Księga gości

Znajdziecie u nas wyjątkową księgę gości gdzie każdy po zrobieniu zdjęć będzie mógł wkleić jedną kopię zdjęcia i umieścić pod nią pamiątkowy wpis. Jest to wspaniała pamiątka na lata którą nie raz będziecie wspominali.

Fotobudka jako prezent

Fotobudka to także idealny pomysł na prezent! Spraw swoim bliskim niecodzienną niespodziankę i zamów FotoBudke na ich uroczystość. To właśnie zdjęcia stają się najtrwalszymi prezentami, które trzymamy w swoich albumach przez lata, co czyni je idealnym prezentem na każdą okazję.