Bez kategorii

Fotobudka na wynajem

Fotobudka na event

Fotobudka Warszawa

Podczas dwóch dni, nasza fotobudka na wynajem robiła zdjęcia dla pracowników jednej z największej firmy działającej w wielu branżach biznesowych, m. in. rtv i agd. Wynajem fotobudki w tych dniach cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród 1500 gości. Każdy z uczestników mógł założyć śmieszny gadżet do zdjęcia dzięki któremu fotka była wyjątkowa. Fotobudka na imprezę posiada w swojej ofercie folię magnetyczną dzięki której można wydruk przyczepić np. na lodówce. Profesjonalna obsługa zapewniała prawidłowy przebieg sesji. Nasza fotobudka na event zapewnia sporo zabawy i radości

fotobudka na event

Fotobudka na wynajem

Fotobudka na piknik

W sobotę nasza fotobudka na wynajem uczestniczyła na imprezie pt. "Potańcówka Marysińska". W godzinach wieczornych każdy kto uczestniczył na pikniku mógł sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie. Fotobudka na wynajem zapewniała dużo zabawy. Wśród warsztatów tanecznych oraz drobnych poczęstunków goście ustawiali się w kolejce do fotki. Nasz animator czuwał nad jak najlepszym przebiegiem sesji zdjęciowej. Wynajem fotobudki cieszyła się ogromnym zainteresowaniem na stadionie Syrenki w Marysinie.

fotobudka warszawa
fotobudka warszawa
wynajem fotobudki

Fotobudka na urodziny

Wynajem fotobudki

Kolejnym wydarzeniem w którym nasza fotobudka na wynajem uczestniczyła, były 40 urodziny. Każdy z gości z chęcią pozował do zdjęcia. Nasza fotobudka na event posiada w swojej ofercie mnóstwo gadżetów, dzięki którym każdy z uczestników zabawy robił wyjątkową fotkę. Dodatkowo do oferty fotobudka na wynajem podarowaliśmy jubilatce księgę gości aby wszyscy mogli się wpisać z życzeniami. Mieliśmy zaszczyt do tego gościć przed naszym urządzeniem polski zespół coverowy ABBA. Który wprowadził wszystkich gości do czasów ich świetności.

Fotograf Warszawa

Fotograf na event

W niedzielę na stadionie Legii przy Łazienkowskiej w Warszawie, odbywał się Wielki Mecz TVN przeciwko WOŚP. Goście, kibice mogli robić sobie zdjęcia z wieloma gwiazdami które przybyły na to wydarzenie. My też tam byliśmy. Fotki robił profesjonalny fotograf na wynajem po czym od razu goście dostawali gotowy wydruk. Duże kolejki które ustawiały się do zdjęcia nie zraziły nikogo. Każdy cierpliwie stał i czekał na swoją kolej. Nasz fotograf na wynajem dzięki swojemu doświadczeniu robił bardzo dobre zdjęcia. Nie tylko goście ale i gwiazdy były zadowolone z jakości naszej pracy.

fotograf warszawa
wynajem fotografa