Bez kategorii

Fotobudka na wynajem

fotobudka na wynajem

Fotobudka na imprezę

Kończy się rok 2018. Z tej okazji przedstawiamy krótkie podsumowanie w którym nasza fotobudka na wynajem uczestniczyła. Dziękujemy wszystkim za zaufanie oraz świetną zabawę.

fotobudka warszawa

Fotobudka na event

Fotobudka na wynajem uczestniczyła w wielu imprezach firmowych. Na których każdy mógł zrobić pamiątkowe zdjęcie. Jest to jedna z najciekawszych atrakcji na każdej imprezie. Wynajem fotobudki to gwarancja świetnej zabawy oraz super pamiątki. Nasi przebojowi animatorzy stali na straży i pilnowali aby zdjęcia z fotobudka na wynajem były jak najlepsze. Gadżety które posiadamy w ofercie dodają każdemu zdjęciu unikatowy oraz niepowtarzalny format. Fotobudka na event to idealny pomysł na imprezę. Jesteśmy o tym przekonani patrząc na ilość zadowolonych gości przy naszym stanowisku fotobudka na imprezę.

Fotobudka na wesele

Sezon weselny był dla fotobudka na wynajem bardzo intensywny. Tysiące zdjęć, setki kilometrów oraz miliony uśmiechów. Zadaniem fotobudka na wynajem jest dawać mnóstwo radości oraz pamiątki w postaci świetnych zdjęć. W sezonie 2018 fotobudka na wesele spełniła to zadanie. Przygotowania na nowy sezon trwają i można oczekiwać wielu nowości. Wynajem fotobudki posiada w swojej ofercie mnóstwo rekwizytów które są często aktualizowane. Dzięki temu każde zdjęcie zawsze jest unikalne oraz nie powtarzalne. Nasza oferta fotobudka na wesele skierowana jest do wszystkich młodych ludzi którzy chcą urozmaicić swoje wesele. Oraz mieć zawsze pod ręką księgę gości ze zdjęciami z tego wspaniałego wydarzenia. Wynajem fotobudki to idealny pomysł na wesele.

fotobudka warszawa

Fotobudka na event

Fotobudka na wynajem specjalizuje się w robieniu zdjęć nie tylko na terenie Warszawy, ale także w całej Polsce. Wynajem fotobudki miała okazję uczestniczyć w takich imprezach jak Inscenizacja Oblężenia w Malborku lub na Dożynkach Prezydenckich w Spale. Fotobudka na wynajem w każdej lokalizacji cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Wiele ciekawych miejsc oraz imprez które przeżyliśmy to zasługa naszego długiego doświadczenia w działalności budka fotograficzna na wynajem. Poza świetną jakością zdjęć, dodatkowo dużym atutem wynajem fotobudki jest to, że do każdego zdjęcia przyklejamy folię magnetyczną, dzięki której zdjęcie można bezpośrednio przyczepić do każdej powierzchni magnetycznej. 

Wynajem fotobudki

Okres świąteczny był obfity w świetne imprezy świąteczne. Fotobudka na wynajem brała udział w wielu imprezach nie tylko firmowych ale też i szkolnych oraz tanecznych. Dużo rekwizytów świątecznych oraz tła w takim samym klimacie nadawały niesamowitą magię świąt. Wynajem fotobudki jak zawsze cieszyła się dużym zainteresowanie ze strony gości jak i organizatorów. Każdy z uczestników sesji zdjęciowej przy fotobudka na event mógł stać się m.in. świętym mikołajem lub elfem. Dzieci nie musiały długo namawiać rodziców aby zrobili sobie wspólne zdjęcie w naszej fotobudka na imprezę. Po każdej sesji zdjęciowej goście otrzymywali wydruki ze zdjęciami najlepszej jakości oraz folią magnetyczną.

W roku 2019 życzymy wszystkim szczęścia, dużo humoru, uśmiechu oraz dobrej zabawy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą fotobudka na wynajem oraz do rezerwowania wolnych terminów.