Eventy

Fotobudka Waraszawa – Fotobudka na event

Fotobudka na wynajem

Fotobudka na wynajem Warszawa

To był dla nas bardzo intensywny weekend nasza fotobudka odwiedziła wiele imprez. Świadczy to o tym że imprezy realizowane przez nas są wykonywane w pełni  profesjonalnie. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszych weekendowych realizacji.

Fotobudka Waraszawa – Gardenalia Uniwersytet Warszawski

Fotobudka na wynajem
Fotobudka na wynajem

 

W piątek jedna z naszych fotobudek już po raz drugi gościła na imprezach organizowanych przez Uniwersyet Warszawski. Tym razem byliśmy na gardenaliach na kampusie przy Krakowskim Przedmieściu. Nie było problemu że była to impreza plenerowa ponieważ nasz namiot jest w cenie wynajmu.

Fotobudka Warszawa – Dixi Car Raszyn

 

Kolejną imprezą w piątkowy wieczór na której równolegle była nasza fotobudka to premiera Opla Insigni w salonie Dixi-Car Raszyn. Fotobudka cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem i okazała się idelna atrakcją na event.

 

Fotobudka Warszawa – Dni Szwajcarii

 

 W sobotę od samego rana mieliśmy okazję pstrykać fotki na dniach Szwajcarii na arkadach Kubickiego. Nasza fotobudka działała tam cały dzień.

Fotobudka na wynajem – Symualator rajdowy na wynajem

Ledwo zdążyliśmy zakończyć pracę przy sobotnich zleceniach a już w niedziele od samego rana zaczeliśmy kompleksową obsługę eventu w którym udział brał symulator rajdowy, fotobudka oraz nasz profesjonalny fotograf

Nasz symulator okazał się najlepszą atrakcją dla dzieci. Symulator oddaje niesamowite wrażenia z jazdy i daje mega frajdę zarówno dzieciom jak i profesjonalnym kierowcą.

To był naprawdę udany weekend, nasza fotobudka wydrukowała całą masę zdjęć a nasz symulator sprawił dużo frajdy dla najmłodszych i ich rodziców. Zapraszamy do odwiedzenie naszej nowej strony internetowej www.magazyn-atrakcji.pl