Bez kategorii

Fotobudka Warszawa

Fotobudka na wynajem

Wynajem fotobudki każdemu kojarzą się z weselami. Ale to także świetna atrakcja na wynajem na inne okolicznościowe imprezy. Takie jak urodziny, imprezy integracyjne oraz wiele innych okazji. 

fotobudka warszawa
wynajem fotobudki

fotobudka na event

Fotobudka na event

Dużym zainteresowaniem cieszyła się nasza fotobudka na event w klubie Bank w Warszawie na integracyjnej imprezie Erasmus. Każdy przed wejściem na parkiet najpierw podchodził do naszego stanowiska aby cyknąć sobie super fotkę. Po otrzymaniu wydruku uczestnicy odchodzili z wielkim uśmiechem i dużym humorem. Dzięki naszym animatorom którzy prowadzili gości przez całą sesję, nikogo nie zabrakło na zdjęciu. Fotobudka na imprezę to super pomysł aby urozmaicić zabawę jak widać nie tylko na weselu.

fotobudka na wynajem
fotobudka na impreze

Wynajem FotoBudki

Zbliża się Halloween to idealny moment na huczną zabawę. Nasz fotobudka na wynajem gwarantuje strasznie śmieszne zdjęcia. Oraz jeszcze straszniejsze rekwizyty które idealnie wkomponują się w tę tematykę. Przy profesjonalnej obsłudze którą zapewniamy na każdej imprezie, jesteśmy w stanie zagwarantować niesamowitą zabawę. Fotobudka na event halloween'owy to niezapomniane chwile uwiecznione na zdjęciu. 

Zapraszamy do rezerwowania fotobudka na impreze. Ostatnie wolne miejsca na październik!