Bez kategorii

Fotobudka Warszawa

Fotobudka na wynajem

Okres świąteczny to najlepszy pomysł na event oraz wynajem fotobudki. Dzięki naszej ofercie fotobudka na wynajem każda impreza jest udana.

wynajem fotobudki
Fotobudka na wynajem

Fotobudka na imprezę

Nasza fotobudka na event była rozstawiona wśród atrakcji samochodowych w hotelu Narvil. Wiele symulatorów samochodowych które pojawiły się w tym dniu były mega atrakcją. Po czym każdy z gości mógł sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie w fotobudka na wynajem. Każdy z uczestników zabawy otrzymywał do każdego wydruku folię magnetyczną, dzięki której mógł przyczepić np. na lodówkę. Fotobudka na imprezę ustawiona była przed podium, dzięki czemu każdy mógł stanąć i zrobić sobie zdjęcie jako numer 1. Fotobudka na wynajem była ciekawą alternatywą dla wszystkich atrakcji tego dnia. Jak zawsze nasza fotobudka na wynajem to świetny pomysł na event.

fotobudka na wynajem
fotobudka na event

Idealny pomysł na imprezę

Świetną atmosferę oraz najlepszą jakoś zdjęć nasza fotobudka na wynajem serwowała w jednej z mokotowskich restauracji. Fotobudka na imprezę była ciekawym dodatkiem do spotkania firmowego. Nasz animator pilnował przebiegu sesji zdjęciowej przy stanowisku fotobudka na event, dzięki czemu każdy z uczestników miał swoje unikalne i wyjątkowe zdjęcie. Dzięki fantastycznej atmosferze oraz mega zdjęciom, fotobudka na wynajem została przedłużona o kolejne dwie godziny. Co świadczy o naszej profesjonalnej usłudze. Fotobudka na event to jedna z najciekawszych propozycji na udaną imprezę. 

Fotobudka na wynajem

Fotobudka na event świąteczny cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród pracowników biur w warszawie. Tym razem byliśmy w biurowcu w ścisłym centrum Warszawy. Nasza fotobudka na event zapewniała atrakcje dla pracowników i ich pociech w sobotę na imprezie mikołajkowej. Nasza fotobudka na imprezę była strzałem w dziesiątkę. Wszyscy z wielką ochotą przychodzili na stanowisko fotobudka na wynajem aby razem  z całą rodziną zrobić mega świetne i śmieszne zdjęcia. Fotobudka na wynajem zakończyła swoją pracę później niż było ustalane, co nie stanowiło dla nas problemu. Fotobudka na event działa dla ludzi i po to aby dać ludziom uśmiech!

Wynajem fotobudki

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą fotobudka na wynajem. Rezerwowanie terminów na rok 2019 oraz na świetną zabawę razem naszą fotobudka na event