Bez kategorii

Fotobudka Warszawa – Fotobudka Lustro

Fotobudka Lustro

 

 

W naszej ofercie pojawiła się nowość - FOTOBUDKA LUSTRO - nowość na polskim rynku która okazała się kompletnym hitem. Fotolustro to młodszy brat standardowej fotobudki. Dzięki zaawansowanemu programowi nasza zabawa z lustrem stanie się jeszcze bardziej zwariowana. Na ogromnym 60 calowym ekranie wyświetlane są krótkie animacje dzięki którym nawet najbardziej "sztywni" goście poczują radość z zabawy z naszym urządzeniem. Fotolustro posiada jeszcze kilka swoich zalet, między innymi możliwość wyboru wydruku po zakończonej serii zdjęć. To ty wybierasz czy twoje zdjęcie ma zostać wydrukowane w rozmiarze 5x15cm czy 10x15cm. Fotobudka lustro to również nie banalny wygląd, lustro wygląda bardzo elegancko i z pewnością odnajdzie się nawet na najbardziej eleganckich imprezach. 

Fotobudka lustro
Fotobudka Lustro

Fotobudka Lustro Warszawa wynajem

 

 

Fotobudka lustro czyli potocznie mówiąc magiczne lustro to nowość w naszej ofercie a co za tym idzie duża dostępność terminów na rok 2018! Jeżeli czytasz ten artykuł i podpisałeś z nami umowę na standardową fotobudkę wystarczy skontaktować się z nami w celu zmiany urządzenia. 

Fotobudka Lustro

 

 

 

 

 

 

Fotobudka Lustro do wynajęcia to niesamowite urządzenie dzięki któremu twoje przyjęcie wejdzie na jeszcze bardziej elegancki poziom. Zapraszamy od obejrzenia krótkiego filmu który pokazuje możliwości urządzenia.