Bez kategoriiEventy

Fotobudka Warszawa – Fotobudka na wynajem

Fotobudka Warszawa - Fotobudka wynajem

Fotobudka Warszawa - Fotobudka Wynajem

W ten weekend mieliśmy przyjemność cykać fotki gwiazdą Hollywood z serialu Gra o Tron, Breaking Bad i The Walking Dead! Zdjęcia były odrazu drukowane. Dzięki zastosowaniu dwóch stanowisk czas zrobienia zdjęcia oraz jego druk zajmował tylko 17 sekund !!!!!

Fotobudka Warszawa - Fotobudka wynajem
Fotobudka Warszawa - Fotobudka wynajem

Wynajem fotobudki

Stanowisko zostało zorganizowane na bardzo wysokim poziomie. Do zorganizowania stanowiska zaangażowane były 4 osoby, dwóch profesjonalnych fotografów oraz dwie osoby które natychmiastowo drukowały zdjęcia.

Fotobudka na wesele

Obsługa eventu GoodGame oraz ComicCon to nie wszystkie imprezy w których mogliśmy uczestniczyć. Kolejnym dużym wydarzeniem był piknik olimpijski na kępie potockiej. Nasza fotobudka była atrakcją na stanowisku Tour de Pologne. Fotobudka cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Po wielkim sukcesie fotobudki podczas pikniku olimpijskiego udaliśmy się zrealizować aż 4 wesela !

Fotobudka Warszawa - Fotobudka wynajem

Wynajem fotobudki

Tak jak widać nasza fotobudka jest idealną atrakcją na event wesele oraz inną imprezę. Cieszymy się z zaufania jakim nas obdarowujecie ponieważ świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie. Zapraszamy do rezerwacji terminów ponieważ bardzo szybko znikają.