Bez kategorii

Fotobudka Warszawa – relacja z weekendu

Fotobudka Gifbudka na wynajem

Fotobudka GifBudka - Wynajem na event

To był dla nas bardzo pracowity weekend, odwiedziliśmy wiele imprez takich jak wesele, event firmowy oraz imprezę plenerową. Natomiast największym wydarzeniem jest realizacja zlecenia dla TVP. Nasza fotobudka umila czas uczestnikom podczas nagrań do  8 edycji The Voice of Poland.

Fotobudka na event

Fotobudka na Event

Jesteśmy niesamowicie dumnie że mieliśmy okazję uczestniczyć w tak fajnym projekcie jak The Voice of Poland. Nasza fotobudka została obrandowana w logo programu, przygotowaniem projektu graficznego oraz obklejeniem urządzenia zajęła się nasza firma. Fotobudka uczestniczyła w w kilku scenach do 8 edycji ale przede wszystkim była super rozluźnieniem dla uczestników programu.

Fotobudka Warszawa - Wynajem Fotobudki
Budka fotograficzna wynajem

Fotobudka na wesele

Fotobudka na wesele

W ten weekend nasza fotobudka pstrykała fotki nie tylko przy nagraniach do 8 edycji Voice of Poland. Mieliśmy okazję gościć aż na trzech weselach. Chyba nie musimy Wam opowiadać jak super atrakcją jest nasza fotobudka podczas wesela. Dostarczone przez nas fotoksiążki pękały w wszach od wklejonych zdjęć. 

Fotobudka na piknik

Fotobudka na event, Fotobudka na wesle? Oczywiście ale to nie wszystko co oferujemy. Nasze urządzenie zaczyna duży cykl imprez plenerowych. Co niedziele nasza fotobudka będzie miała okazję rozbawiać gości na imprezach sponsorowanych przez Unię Europejską na temat pozyskiwania środków Unijnych. Co tydzień odwiedzimy inne miasto w województwie Małopolskim. 

Fotobudka Warszawa - Wynajem Fotobudki