Eventyglowna

GifBudka

GifBudka Warszawa

Gifbudka na wynajem

Gifbudka Warszawa - Gifbudka wynajem

Gifbudka na wynajem – wynajem atrakcji na targi. Gifbudka to idealne urządzenie do zbierania bazy danych poprzez animowane gify. Gifbudka do wynajęcia to atrakcja na imprezę. Oferujemy wynajem Gifbudki na imprezy plenerowe. Gifbudka na targi expo, konferencję, wesele.

Wynajem Gifbudki

Czym jest GIFBUDKA?

GIF to nic innego jak cyfrowy format obrazu, który pozwala nam na stworzenie animacji (kilka klatek w jednym pliku). Gifbudka na event wykonuje grafiki właśnie w ten sposób. Cyfrowe animacje przedstawiają znacznie więcej niż tradycyjne zdjęcia, przenosząc nas w inny wymiar fotografii. Tak przygotowanego GIFa możemy błyskawicznie wysłać poprzez e-mail lub wysłać go bezpośrednio na wybrany telefon w formie wiadomości multimedialnej, nie tracąc przy tym jakości!

gifbudka wynajem warszawa

Wynajem gifbudki

Gifbudka na wynajem to idealny pomysł na event.

 

Aby użytkownicy naszej Gifbudki wyglądali najkorzystniej i jeszcze chętniej chcieli dzielić się swoimi GIFami, zainwestowaliśmy w profesjonalny sprzęt jak kamer full HD oraz. Tak aby zrobione GIFy były najwyższej jakości! Aby jeszcze bardziej urozmaicić gify zabieramy ze sobą całą masę śmiesznych gadżetów takich jak okulary, peruki itp.

 

Gifbudka na imprezę

GifBudka na event jako narzędzie marketingowe

GifBudka na wynajem to nie tylko zwariowane gify ale również super narzędzie do pozyskania bazy danych. Każdy użytkownik urządzenia przed zrobieniem GIFA wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Dzięki temu pozyskamy adres mailowy bądź numer telefonu

fotobudka wynajem warszawa