O nas

Fotobudka TheBestBudka

Fotobudka – nadeszła do nas znad oceanu, jest to zautomatyzowane urządzenie które robi zdjęcia i praktycznie od razu je drukuje. W Polsce pojawiła się całkiem nie dawno i już powoli opanowuje rynek eventowy. Zdjęcia które robi są wykorzystywane w celach rozrywkowych jako atrakcja podczas wesel, imprez firmowych, wieczorów panieńskich/kawalerskich, oraz imprez plenerowych. Aby rozpocząć zabawę wystarczy tylko kilka prostych kroków! Weź znajomych, wybierz gadżety, ustaw się do zdjęcia, i kliknij przycisk start, po ostatnim zdjęciu odczekaj 15sekund aby otrzymać swoje zdjęcia!
fotobudka warszawa wesele event wynajem
TheBestBudka zrodziła się z pasji do fotografowania i dawania radości, a jak wiadomo to zdjęcia są najlepszą pamiątką na długie lata, to dzięki nim zawsze możemy wrócić do chwil które wywołają uśmiech na naszej twarzy. Powstaliśmy dla ludzi ceniących sobie rzetelność i profesjonalizm, połączony z niekonwencjonalnymi rozwiązaniami. Długo zdobywaliśmy wiedzę, aby wznieść się na wyżyny oferowanych przez nas usług, i sprostać każdemu zadaniu jakie zostanie przed nami postawione, sprawimy że dowolny event stanie się niezapomnianym przeżyciem i na długo nie pozwolimy wam o nim zapomnieć.
Nasza fotobudka znajduję się w solidnej obudowie, dzięki czemu urządzenie jest w stanie przetrwać najhuczniejszą imprezę i najbardziej rozbawionych gości. Ledowe oświetlenie, niczym blask fleszy na czerwonym dywanie sprawi że zdjęcia będą zawsze idealnie doświetlone. Wysokiej klasy aparat fotograficzny sprawi że każde zdjęcie będzie idealne. Wybór z ponad 100 różnych gadżetów pozwoli wam stać się kimś innym na każdym ujęciu, a nasi animatorzy podkręcą zabawę do granic możliwości!
fotobudka warszawa wesele event wynajem
fotobudka warszawa wesele event wynajem
Pełna personalizacja zdjęć i wydruków spełni wasze najśmielsze oczekiwania. Różnorodne tła przeniosą uczestników zabawy tam gdzie tylko chcecie. Szeroki wybór ramek do zdjęć, sprawi że wydruk będzie wyjątkowy. Nie ważne czy to wesele, czy event, my jesteśmy elastyczni i dopasujemy się do twoich wymagań, powiedz nam co chcesz a my zrobimy to specjalnie dla ciebie!