Fotobudka Warszawa – wynajem fotobudki

Fotobudka na wesele Wynajem fotobudki -> jeżeli poszukujesz atrakcji, która urozmaici twoje wesele i pozostawi tobie oraz twoim gościom pamiątkę na długie lata to nasza fotobudka jest idealnym rozwiązaniem. Obsługujemy imprezy w takich miastach jak Warszawa, Łódź oraz okolice. Dzięki sprzętowi wysokiej jakości zdjęcia drukowane są w 15 sekund i są najwyższej jakości. Dodatkowo wydrukowane zdjęcia goście mogą wkleić do pamiątkowej księgi gości gdzie napiszą najserdeczniejsze życzenia i stworzą najlepszą pamiątkę dla pary młodej.

Fotobudka na event -> pstrykamy fotki na każdej imprezie jak urodziny, piątkowa domówka czy impreza integracyjna w firmie. Nieważne gdzie, fotobudka na imprezę pomoże twoim gościom rozkręcić super zabawę! Fotobudka może być wykorzystana jako świetne narzędzie marketingowe. Tworzymy wydruk z logo, specjalne tło i branding budki poprzez obklejenie maszyny w barwy firmy.

Fotobudka na piknik -> impreza w plenerze? Żaden problem! Obsługujemy imprezy na świeżym powietrzu, posiadamy namiot oraz agregat prądotwórczy dzięki czemu nie potrzebujemy stałego podłączenia do prądu.

Wynajem fotobudki -> wystarczy wejść w zakładkę kontakt, wypełnić formularz kontaktowy bądź zadzwonić.

FAQ

Czy dojazd na imprezę jest płatny?

NIE! Dojeżdzamy w każde miejsce w Polsce. Nie ma dla nas limitów.

Ile miejsca potrzeba do zamontowania maszyny?

Nasz fotobudka potrzebuje ok. 2m2 przestrzeni aby mogła zagościć na twojej imprezie!

Kiedy drukowane są zdjęcia?

Natychmiast! Na wydrukowanie zdjęcia potrzebujemy 15sek.

Kto obsluguje sprzęt?

Na każdej imprezie gwarantujemy opiekę naszych animatorów którzy pomogą twoim gością świetnie się bawić z naszą fotobudką.

Ile zdjeć mogę zrobić na imprezie?

Twoim jedynym limitem jest czas podczas którego można robić zdjęcia do upadłego.

Dla kogo?

Fotobudka to pomysł dla każdej osoby która chce urozmaicić swoje wesle, urodziny, event firmowy albo jaką kol wiek inna impreze. Zapewnisz swoim gosćią niesamowitą pamiątkę. A przecież wiemy, że każdy lubi zdjęcia.

Jak to działa?

Bardzo prosto!! Wystarczy zabrać swoich przyjaciół, wybrać wyjątkowe gadżety i ustawić się do zdjęcia. Po chwili twoje zdjęcia będą gotowe do odbioru w formie papierowej.

Fotobudka 360

Fotobudka 360 na wynajem to atrakcja na imprezę która cieszy się dużym zainteresowaniem oraz świetną zabawą. Fotobudka 3D na imprezę to gwarancja udanego eventu. Spinner 360 3D na wynajem to atrakcja na każdą imprezę, event, piknik, wesele, urodziny, targi, konferencje. Fotobudka 360 do wynajęcia to ciekawa atrakcja która zapewni rozrywkę na wysokim poziomie.Zapraszamy do rezerwacji fotobudka 360 3D na wynajem

Fotobudka 3D

Fotobudka 3d to najbardziej zaawansowana technologicznie atrakcja fotograficzna na event. Urządzenie potrafi wykonać zdjęcie w efekcie bullet time. Fotobudka 3d idealnie sprawdzi się jako atrakcja marketingowa. Nasza fotobudka idealnie sprawdzi się na takich imprezach jak wesele, impreza firmowa, urodziny, impreza integracyjna. 

GIfbudka wynajem

Gifbudka Warszawa – Gifbudka wynajem Gifbudka na wynajem – wynajem atrakcji na targi. Gifbudka to idealne urządzenie do zbierania bazy danych poprzez animowane gify. Gifbudka do wynajęcia to atrakcja na imprezę. Oferujemy wynajem Gifbudki na imprezy plenerowe. Gifbudka na targi expo, konferencję, wesele. Czym jest GIFBUDKA? GIF to nic innego jak cyfrowy format obrazu, który pozwala nam na […]

Fotobudka na event

Fotobudka na event Fotobudka Warszawa na wynajem – jest najlepszą atrakcją do wynajęcia. Fotobudka to idealna atrakcja na wesele i event. Fotobudka na impreze firmową, targi expo i konferencje na terenie całej Polski. Fotobudka na piknik – oferujemy wynajem fotobudki na imprezy plenerowe. Jeśli szukasz nowej atrakcji dla uczestników imprez firmowych, konferencji, studniówek która wzbudzi pozytywne emocje […]

Fotobudka na wesele

Fotobudka Warszawa Forobudka na wesele Fotobudka Warszawa na wynajem – to idealna atrakcja na wesele. Fotobudka Warszawa to idealne rozwiązanie na wesele, event. Obsługujemy imprezy na terenie takich miast jak Warszawa, Łódź, Radom. Fotobudka Warszawa – Wesela Eventy Wynajem. Personalizacja To Wy wybieracie układ zdjęć dopasowany do waszych potrzeb.  Możecie wybierać w licznych układach graficznych lub dać […]

FIRMY KTÓRE SKORZYSTAŁY Z NASZYCH USŁUG:

fotobudka do wynajecia
Budka fotograficzna wynajem
Budka fotograficzna wynajem
fotobudka do wynajecia
Fotobudka Warszawa - Wesele Event Wynajem
Wynajem Fotobudki Warszawa
Fotobudka Warszawa wynajem
Fotobudka Warszawa wynajem
Fotobudka Warszawa - Wesele Event Wynajem
fotobudka warszawa wesele event wynajem
Fotobudka Warszawa - Fotobudka Wynajem
Fotobudka Warszawa - Fotobudka Wynajem
Fotobudka Warszawa - Fotobudka Wynajem
Fotobudka Warszawa Fotobudka wesele wynajem
Fotobudka Warszawa Fotobudka wesele wynajem
fotobudka warszawa wynajem
fotobudka warszawa wynajem
fotobudka warszawa wynajem
fotobudka warszawa wynajem
fotobudka warszawa wynajem