Bez kategorii

Wynajem fotobudki

Fotobudka na wynajem

Fotobudka Warszawa

Weekend należy do udanych. Fotobudka na wynajem gościła na trzech weselach. Nasi animatorzy pilnowali aby każdy uczestnik sesji miał zdjęcie i jedno zostawił w księdze gości. Świetna zabawa na sali weselnej zaowocowało jeszcze lepszą zabawą przy naszym urządzeniu. Fotobudka na wynajem dzięki ogromnemu wyborowi rekwizytów dawała gościom możliwość zrobienia wyjątkowego zdjęcia. Nie brakuje też kolorowych pisaków aby można było nie tylko się wpisać ale także i narysować. Nasza fotobudka na wynajem posiada personalizacje wydruku, dzięki której para młoda może wybrać grafikę np. z winietki.

wynajem fotobudki

Wynajem fotobudki na wesele nie zwalnia tempa, połowa sierpnia a rezerwacje naszych urządzeń na wesela na rok 2018 prawie pełne. Zostały ostatnie wolne terminy na rezerwacje fotobudka na wesele na bieżacy rok. Zapraszamy na rezerwacje.

fotobudka warszawa

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Fotobudka na wynajem to idealna atrakcja na każdą okazję

fotobudka warszawa

Fotobudka na urodziny

Fotobudka na impreze

W tym samym czasie, co nasze urządzenia oblegane były przez gości weselnych. Jedna nasza fotobudka na event miała przyjemność być na 40 urodzinach. Mnóstwo zabawy i miłej niespodzianki zapewniła swoim gościom solenizantka. Przy głośnej muzyce, wśród najbliższej rodziny i przyjaciół nasz animator prowadził sesje dla wszystkich zaproszonych. Wiek to tylko liczba, doskonale można było się o tym przekonać po tych urodzinach. Fotobudka na wynajem tak samo jak na weselu, tak i tutaj zapewniła gościom księgę gości aby każdy mógł zostawić najlepsze życzenia razem z fotką. Wynajem fotobudki to świetny prezent dla siebie jak i dla bliskich do wspólnej zabawy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i rezerwowania terminów.