Bez kategorii

Wynajem fotobudki na imprezę

Zbliżają się święta. A co za tym idzie, wiele imprez firmowych. Nieodłącznym elementem takiej imprezy jest fotobudka! Czemu nasza fotobudka na wynajem? Poniżej odpowiedź.

budka fotograficzna na wynajem
wynajem fotobudki

Fotobudka na imprezę

Fotobudka na event to świetna zabawa, dzięki której możemy zachować pamiątkę na długi czas. Nasi profesjonalni animatorzy czuwają bacznie nad przebiegiem sesji zdjęciowej. Każdy z uczestników ma do wyboru wiele rekwizytów, które nadadzą fotce niesamowity wygląd. To także świetny sposób na integrację oraz dowód na to, że każda maruda potrafi świetnie się bawić. W ofercie fotobudka na wynajem posiadamy folię magnetyczną, dzięki temu możemy bezpośrednio zdjęcie przyczepić np. na lodówkę lub na inną nawierzchnię która się do tego nada. Ofertę tą kierujemy nie tylko na imprezy firmowe. Każda okazja jest świetnym pretekstem do tego aby wynająć fotobudkę.

wynajem fotobudki

Fotobudka na wynajem

Kolejnym powodem na wynajem fotobudki jest to, że w naszej ofercie posiadamy mnóstwo teł. Które świetnie wkomponują się na imprezie oraz dobrze wychodzi na zdjęciu. Wiele wzorów, pasujących na każda tematykę imprezy, w tym także świąteczne.

Fotobudka na event dodatkowo posiada super opcję jaką jest personalizacja tła. Gdyby żadne z naszej oferty tło nie pasowało lub byłby życzenie brandingu tła, nie stanowi to dla nas problemu. Wystarczy napisać do nas, wysłać grafikę a resztą my się zajmiemy. Jak widać wynajem fotobudki to prosty i świetny pomysł na event.

Budka fotograficzna na wynajem

Wynajem fotobudki to dużo świetnej zabawy oraz śmiechu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasze usługi stoją na poziomie dużego profesjonalizmu. Do każdego zlecenia podchodzimy bardzo poważnie i indywidualnie. Tylko po to aby na imprezie tworzyć jak najlepszą atmosferę przy stanowisku fotobudka na event. Fotobudka Warszawa i okolice to nie jedyne miejsca do których dojeżdżamy. Działamy na terenie całej Polski, co daję nam coraz to większe doświadczenie. Dzięki nam masz zapewnioną i gwarantowaną świetną zabawę oraz najlepsze zdjęcia.

wynajem fotobudki

Zapraszamy do przeczytania naszej pełnej oferty. Oraz rezerwacji wolnych terminów. Zostały ostatnie wolne terminy na rok 2018!