Bez kategorii

Wynajem Fotobudki na wesele event – Fotobudka Warszawa

Fotobudka Warszawa - Wynajem budki fotograficznej

Fotobudka Warszawa

 

To był kolejny pracowity weekend dla naszej fotobudki. Zrealizowaliśmy bardzo kilka różnych ciekawych imprez takich jak fotobudka na event wesele oraz piknik. Zrobiliśmy całą masę zdjęć i uwieczniliśmy wiele śmiesznych chwil. Fotobudka na wesele jak zawsze okazała się super pamiątką, goście bawili się świetnie a księgi gości aż pękały od wklejonych zdjęć.

Fotobudka Warszawa - Fotobudka Wynajem

Obsługa fotobudki

Fotobudka na wesele - obsługa

Jak widać na zdjęciu, nasza fotobudka zawsze jest obsługiwana przez doświadczonego animatora. Osoba ta zawsze pomoże dobrać najlepsze gadżety oraz doskonale wytłumaczy jak działa fotobudka. Druga osoba odpowiedzialna jest za przekazywanie informacji o księdze gości oraz o utrzymanie porządku na stanowisku. Wszystko po to aby świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie.

Fotobudka na event

Fotobudka na event

Podczas tego weekendu znowu mieliśmy okazję popracować w branży show biznesu. Podobnie jak w zeszły weekend nasza fotobudka robiła zdjęcia na planie zdjęciowym do pierwszej edycji The Voice Kids. Dzieciaki bawiły się wyśmienicie i zrobiły setki jak nie tysiące zdjęć. Mamy nadzieję że będziemy mieli możliwość uczestniczenia w kolejnych edycjach programu.

Fotobudka Warszawa - Fotobudka Wynajem

Fotobudka na event

Rezerwacja fotodudki

Zastanawiasz się nad atrakcją na twoje wesele, event, urodziny albo inne wydarzenie gdzie nie może zabraknąć fotobudki ? Zapraszamy do kontaktu w celu dokonania wyceny. Koszt wynajmu fotobudki zaczyna się juz od 450 zł. Po dokładną wycenę zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego.